Specjalista ds. Sprzedaży

LaserTec S.A. w restrukturyzacji
  • Tychy, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Przygotowywanie ofert handlowych lub zapytań ofertowych
• Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej wraz z przyjęciem
zamówienia
• Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi
Klientami firmy
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
• Przeprowadzanie negocjacji handlowych
• Tworzenie protokołów sprzedaży
• Realizacja planów sprzedażowych i przygotowywanie do przełożonego
raportów z bieżących działań
• Współpraca z dostawcami i kontrahentami
• prace biurowe związane z prowadzeniem rejestrów sprzedaży,
zestawień rozliczeń

Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe, techniczne
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Minimum 1-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do
pracy
• umiejętność organizowania własnej pracy
• samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
• zdolność szybkiego uczenia się
• kreatywność
• pro-aktywność
• dyspozycyjność
• wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
komunikatywność i dynamizm w działaniu
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• dodatkowym atutem będzie znajomość systemów klasy ERP
• prawo jazdy kat. B

To oferujemy
• Możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
technologiczno-produkcyjnej
• możliwość osiągania bardzo atrakcyjnych zarobków
• elastyczny czas pracy
• wsparcie oraz współpracę z działem technicznym
• stały rozwój i szkolenia
• niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
• możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę
funkcjonowania naszej organizacji
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
ubezpieczenia zdrowotnego
• możliwą współpracę na zasadach samozatrudnienia, jak i umowy o
pracę
• w przypadku znajomości języków obcych możliwość obsługi i działania
na rynkach zagranicznych
• przyjazną atmosferę

Benefity
• dofinansowanie szkoleń i kursów
• kawa / herbata
• parking dla pracowników

O nas
LaserTec S.A. w restrukturyzacji to nowoczesna firma technologiczno-produkcyjna – producent domowych i przemysłowych magazynów energii. To także firma świadcząca usługi w zakresie laserowego spawania, hartowania, napawania, cięcia 3D, spawania hybrydowego, a także dostawca zrobotyzowanych stanowisk do procesów laserowych.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)