Specjalista ds. Zakupów - Dział Handlowy Sklepów Spożywczych

GRUPA STEP
  • Opole, opolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta lidera z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko pracy:

Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie analizy rynku spożywczego w celu identyfikacji nowych dostawców i produktów.
- Negocjowanie warunków umów zakupowych z dostawcami spożywczymi.
- Zarządzanie procesem zamawiania towarów oraz monitorowanie stanów magazynowych.
- Opracowywanie strategii zakupowych z uwzględnieniem aktualnych trendów i preferencji klientów.
- Współpraca z zespołem handlowym w celu optymalizacji oferty produktowej.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów, handlowca, kierownika sklepu, przedstawiciela handlowego preferowane w branży spożywczej.
- Znajomość rynku spożywczego oraz aktualnych trendów konsumenckich.
- Umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz analityczne.
- Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów do analizy danych.
- Bardzo dobra znajomość MS Office
- Mile widziana znajomość programu PC Market

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci sklepów spożywczych.
- Praca w trybie jednozmianowym w godz. 6-14 lub 7-15
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach związanych z rozbudową oferty produktowej.
- Szkolenia.
- Pakiet opieki medycznej.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @ lub poprzez formularz lento
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)