Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

Biuro Obsługi Firm Dowi s.c.
  • Śrem, wielkopolskie pow. śremski

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska :
• Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji księgowej
• Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego ( Rewizor Rachmistrz, Subiekt )
• Weryfikacja oraz księgowanie faktur sprzedażowych i
zakupowych w tym wewnątrzwspólnotowych, wyciągów bankowych, naliczanie i księgowanie amortyzacji, różnic kursowych
• Weryfikacja wprowadzonych zapisów i uzgadnianie sald z
kontrahentami, rozliczenia magazynowe,
• Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.

Wymagania :
• Wykształcenie minimum średnie kierunkowe / student
• Praca pełna księgowość
• Umiejętności analityczne
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów firmy Insert
Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant oraz Subiekt- warunek konieczny
• Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
• Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość,
uczciwość, praca pod presją czasu)

Oferujemy :
• Umowę o pracę , praca w godzinach 8.00-16.00
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
• Komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
• Długofalową współpracę oraz jasną ścieżkę kariery
• Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)