RECEPCJONISTA/TKA

Court Hotel Wellness & Spa
  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Zakres obowiązków
- bieżąca praca na recepcji hotelowej w tym m.in. zameldowanie, wymeldowanie gości hotelowych i obsługa rezerwacji ,
- przygotowywanie podstawowej dokumentacji księgowej m.in. monitorowanie poprawności wystawiania faktur, przyjmowania płatności, zamykania doby hotelowej i obiegu dokumentów recepcyjnych,
- zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez recepcję,
- współpraca w pozostałymi działami hotelu.

Wymagania
- doświadczenie pracy w hotelowej recepcji mile widziane lecz niekonieczne – pomocny zespól hotelowy wszystkiego Cie nauczy,
|- wysokie zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
- orientacja na realizację wyznaczonych celów,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym praca w weekendy i święta oraz praca w nocy.

Oferujemy
- przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku, w pełnym entuzjazmu zespole,
- udział w tworzeniu projektów hotelowych przy współpracy zespołu hotelowego,
- elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę/ umowa zlecenie),
- stabilne zatrudnienie,
- posiłki pracownicze, udział w wydarzeniach integracyjnych.

CV proszę przesyłać na adres: hotel(at)court.pl
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)