KELNER

Court Hotel Wellness & Spa
  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

W swojej pracy połączysz otwartość z doświadczeniem, aby goście w naszej restauracji hotelowej czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas! Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc doradzić gościom w wyborze potraw.

Zakres obowiązków
- obsługa kelnerska podczas śniadań / praca w restauracji a`la carte
- obsługa bufetów podczas eventów,
- dbanie o stan magazynowy.
Wymagania
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- kultura osobista,
- gotowość do pracy zmianowej także w weekendy i święta
- znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
Mile widziane doświadczenie w obsłudze gości hotelowych i pracy na stanowisku kelnera.

Oferujemy
- przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku, w pełnym entuzjazmu zespole,
- udział w tworzeniu projektów hotelowych przy współpracy zespołu hotelowego,
- elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę/ umowa zlecenie),
- stabilne zatrudnienie,
- posiłki pracownicze, udział w wydarzeniach integracyjnych.

CV proszę przesyłać na adres: hotel(at)court.pl
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)