ASYSTENT DORADCY HANDLOWEGO DZIAŁ SAMOCHODY NOWE

PHU Import-Export Szic TOYOTA
  • Opole, opolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
 wsparcie Pracowników Działu Sprzedaży w zakresie obiegu dokumentów;
 obsługiwanie i zarządzanie dokumentacją sprzedażową oraz flotą testową Działu;
 wspieranie działu w zakresie bezpośredniej obsługi Klienta;
 telefoniczna obsługa Klienta, budowanie relacji oraz ofertowanie;
 obsługiwanie i budowanie CRM.
 wstępne przedstawienia oferty oraz prezentowanie samochodów Klientom;
 przygotowywanie konfiguracji samochodów do zamówień;
 dbanie o ekspozycję samochodów;
 przyjmowanie dostaw samochodów;
 zarządzanie procesem doposażeń.

Czego oczekujemy?
 wykształcenie min. średnie niekoniecznie kierunkowe;
 znajomość MS Office;
 obsługa urządzeń biurowych;
 prawo jazdy kat. B konieczne;
 znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
 uczestnictwo w eventach plenerowych;
 nastawienie na wyniki i realizację celów;
 umiejętność pracy zespołowej;
 wysoka kultura osobista, komunikatywność i zaangażowanie;
 dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy

 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;
 atrakcyjny system wynagradzania;
 możliwość awansu zawodowego;
 niezbędne narzędzia pracy;
 profesjonalny onboarding;
 możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia producenckie Toyoty;
 ciekawe zadania i znaczące wsparcie merytoryczne działu handlowego;
 przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc;
 w przyszłości możliwy również rozwój zawodowy w marce premium.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)