ASYSTENT DORADCY HANDLOWEGO DZIAŁ SAMOCHODY UŻYWANE

PHU Import-Export Szic TOYOTA
  • Opole, opolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

• wstępne przedstawianie oferty oraz prezentowanie samochodów Klientom;
• przygotowywanie wycen samochodów odkupowanych;
• wspieranie działu w zakresie bezpośredniej obsługi Klienta;
• telefoniczna obsługa Klienta, budowanie relacji oraz ofertowanie;
• obsługiwanie i budowanie CRM;
• wsparcie Pracowników Działu sprzedaży w zakresie dokumentów;
• uczestnictwo w eventach plenerowych;
• dbanie o ekspozycję samochodów;
• wsparcie realizacji procesu doposażeń.

Czego oczekujemy?

• wykształcenie min. średnie niekoniecznie kierunkowe;
• znajomość MS Office;
• obsługa urządzeń biurowych;
• prawo jazdy kat. B warunek konieczny;
• nastawienie na wyniki i realizację celów;
• wysoka kultura osobista, komunikatywność i zaangażowanie;
• dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;
• atrakcyjny system wynagradzania;
• możliwość awansu zawodowego;
• niezbędne narzędzia pracy;
• profesjonalny onboarding;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia producenckie Toyoty;
• ciekawe zadania i znaczące wsparcie merytoryczne działu handlowego;
• przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc;
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)