RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

PHU Import-Export Szic TOYOTA
  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa recepcji;
• powitanie Klientów salonu, udzielanie stosownych informacji;
• dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wsparcie działu handlowego;
• opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową;
• realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów.

Czego oczekujemy?

• wykształcenie wyższe - mile widziane;
• doświadczenie w pracy z Klientem;
• znajomość MS Office;
• obsługa urządzeń biurowych;
• znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;
• prawo jazdy kat. B;
• wysoka kultura osobista, komunikatywność i miła aparycja;
• dyspozycyjność - praca możliwa w soboty.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w lokalnej, solidnej firmie;
• atrakcyjny system wynagradzania;
• niezbędne narzędzia pracy;
• możliwość awansu;
• profesjonalny onboarding;
• przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)