Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Air Spiralo Poland Sp. z o.o

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Szamotuły, wielkopolskie pow. szamotulski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Razem pracujemy z powietrzem. Od ponad 50 lat produkujemy kanały i akcesoria systemów
wentylacyjnych. Nasze produkty, mimo że zazwyczaj niewidoczne, zapewniają doskonałą
wentylację w pomieszczeniach i dostarczając świeże powietrze tworzą zdrowy i przyjazny
klimat.

Rozpocznij swoją karierę #razem z AirSpiralo!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły

- praca dwuzmianowa -

Zakres obowiązków

  • naprawy bieżące maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów i napraw planowych
  • dbałość o infrastrukturę
  • raportowanie pracy w systemie informatycznym
  • wykonywanie nowych instalacji i przyłączy do maszyn i urządzeń
  • relokacja maszyn

Wymagania

  • minimum zawodowe wykształcenie jako elektryk
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP „E” do 1kV
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i praktycznego zastosowania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa i zaangażowanie
  • umiejętne zarządzanie czasem pracy
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)
  • gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS)
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych
  • pracę w środowisku z ludźmi działającymi z pasją
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • możliwość doskonalenia poprzez udział w szkoleniach i innych inicjatywach firmowych
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Air Spiralo Poland Sp. z o. o. z siedzibą przy ul.
    Składowej 5, 64-500 Szamotuły. Adres do korespondencji: ul. Składowa 5, 64-500 Szamotuły, adres e-
    mail: info@airspiralo.pl.
    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyraźnego działania potwierdzającego
    zgodę w związku z udziałem w rekrutacji/aplikowaniem na wolne stanowisko pracy w Air Spiralo
    Poland Sp. z o. o.
    Udział w rekrutacji/aplikowaniu na wolne stanowisko w Air Spiralo Poland Sp. z o. o. może odbyć się
    zdalnie za pomocą dostępnych narzędzi. W takich przypadkach dane osobowe (m.in.: wizerunek) są
    przetwarzane tylko i wyłącznie online, bez ich zapisywania.
    Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane odpowiednim odbiorcom, w szczególności
    instytucjom uprawnionym do kontroli działalności administratora lub podmiotom uprawnionym do
    uzyskania danych osobowych na podstawie odrębnych przepisów prawa.
    Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą także m.in. dostawcy usług zaopatrujących
    Administratora w rozwiązania techniczne oraz informatyczne, podmioty świadczący usługi prawne i
    doradcze oraz podmioty udzielające pomoc Administratorowi w dochodzeniu należnych roszczeń.
    Posiada Pani/Pan prawo do:
    sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
    żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności
    przewidzianych w art. 17 RODO;
    żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
    wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO.
    Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani nie będą przekazywane do państw
    znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG).
    W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób
    zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 90 dni od rozpoczęcia udziału w
    rekrutacji/aplikowania na wolne stanowisko pracy w Air Spiralo Poland Sp. z o. o. lub do czasu
    zgłoszenia sprzeciwu względem tego celu przetwarzania, lub do czasu cofnięcia wyrażenia zgody. W
    przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji
    Pani/Pana dane będą przechowywane przez 180 dni.
    Jeżeli Pani/Pan uważa, że podane dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, można
    wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193
    Warszawa).
    W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych lub chęci skorzystania z
    przysługujących praw wynikających z przepisów RODO, prosimy Panią/Pana o kontakt z naszym
    inspektorem ochrony danych– adres email: iod@airspiralo.com
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Air Spiralo Poland Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Składowej 5, 64-500 Szamotuły. Adres do korespondencji: ul. Składowa 5, 64-500 Szamotuły, adres e-
    mail: info@airspiralo.pl.zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.