• Kędzierzyn-Koźle, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Chemik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • Inne wymagania: rok doświadczenia na podobnym stanowisku, zaangażowanie
    Praca na III zmiany zgodnie z grafikiem 7-15, 15-23, 23-7
    zatrudnienie długofalowe w oparciu o umowę o pracę, niezbędne szkolenia, pakiet socjalny dla każdego pracownika: dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dopłaty do wydatków o charakterze kulturalno-sportowym, paczki świąteczne dla dzieci, nagrody jubileuszowe, odprawę emerytalną wyższą niż przewidziana w kodeksie pracy, dodatkowa premia roczna tzw. trzynastka" - uzależniona od rocznego wyniku finansowego
    Umowa o pracę na okres próbny na 2 miesiące, kolejna na czas określony
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)