Nauczyciel wych.przedszkolnego

Niepubliczne Polsko-Angielskie Przedszkole Kotki Dwa
  • Puszczykowo, wielkopolskie pow. poznański

Nauczyciel

Umowa o pracę

Kogo szukamy?

- kandydata/kandydatki z wykształceniem kierunkowym pedagogicznym

- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenia

- ciekawego życia, pogodnego, koleżeńskiego, gotowego do dzielenia sią wiedzą z dziećmi i dorosłymi

- doświadczenie w pracy w środowisku przedszkolnym oraz znajomość j. angielskiego będzie dużym atutem

Oferujemy

-zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

-partnerską atmosferę, dużą autonomię pracy, możliwość tworzenia własnych propozycji programu

- kurs/studia podyplomowe dydaktyki języka angielskiego/pedagogiki M. Montessori - dla chętnych po okresie próbnym

- pełną infrastrukturę do zajęć i zaplecze dydaktyczne i bardzo przyjazne środowisko zawodowe

Zakres obowiązków:

- planowanie i realizacja zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową i profilem przedszkola (wraz z drugim opiekunem )

- prowadzenie dokumentacji nauczania zgodnie z aktualnymi przepisami

-współorganizacja realizacji kalendarza imprez przedszkolnych oraz aktywizacja grupy

- współpraca z Rodzicami, Dyrekcją i innymi pracownikami placówki

Miejsce pracy: Puszczykowo, ul. Poznańska 5 (k. dworca PKP).

Osoby zainteresowane praca proszone są o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego wraz z Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)