Nowe przedszkole zatrudni nauczycieli i specjalistów

Przedszkole Niepubliczne
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Nauczyciel

Umowa o pracę

Praca dla nauczyciela przedszkola, oligofrenopedagoga, logopedy
Firma: Nasz Magiczny Zamek
Miasto: Słupsk
Etat: Pełny etat
Wynagrodzenie: 5250 - 6150 PLN

Wymagania

pełne kwalifikacje do wykonywania pracy na aplikowanym stanowisku
Zapraszamy do naszego wyjątkowego Zespołu osoby pełne pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów, czerpiące radość ze wspierania dzieci w ich rozwoju, zorientowane na odnoszenie sukcesu zawodowego.
Razem będziemy się nawzajem inspirować i realizować nasze ekscytujące pomysły, ponieważ ta praca jest naszą wspólną pasją.
Warunki pracy:
praca na umowę o pracę w pełnym wymiarze
dodatki motywacyjne
możliwość rozwoju zawodowego
proponujemy elastyczne godziny pracy
Możliwe również zatrudnienie w niepełnym wymiarze.
Obowiązki:
praca z grupą przedszkolną w zakresie przyjętym w Planie pracy
prowadzenie stosownej dokumentacj.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na maila: @
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)