Specjalista ds. elektroniki

ERPLAST
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie wytwarzanie elektroniki drogowej w tym m.in. tablic ledowych VMS, oznakowania aktywnego oraz elektroniki do poduszek zderzeniowych wraz z podległym zespołem.

Zakres obowiązków:
- zapewnienie terminowego wykonania zamówień
- dostarczenie materiałów do oferty handlowej oraz na potrzeby szkoleń wewnętrznych i procesów certyfikacji wyrobów
- zapewnienie wsparcia serwisowania oznakowania aktywnego i zmiennej treści i realizacji reklamacji oraz ich wykonania w zakresie elektroniki
- wsparcie wydziału techniczno-inwestycyjnego
- rozliczanie czasu pracy i nakładów czasowych pracowników wydziału
- doświadczenie w znajdywaniu zamienników komponentów elektronicznych do istniejących urządzeń.
- utrzymywania odpowiednich stanów magazynowych zgodnie z zapotrzebowaniem
- kontakt z klientem

Wymagania

- wykształcenie – wyższe techniczne lub średnie w dziedzinie elektrotechnicznej, elektronicznej lub pokrewnej
- umiejętność tworzenia schematów układów elektrycznych i elektronicznych,
- umiejętność stosowania zamienników elektronicznych,

Mile widziane
- doświadczenie w służbach technicznych w zakresie wykonawstwa i naprawy urządzeń i układów elektrycznych i elektronicznych w tym urządzeń sterujących,
- doświadczenie w pracy na szczeblu kierowniczym,
- umiejętność działania pod presją czasu

Oferujemy

- elastyczny czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- realny wpływ na realizowane projekty
- pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)