Inżynier budowy / Kierownik robót budowlanych

JL COMFORT SP Z O O
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma JL COMFORT SP. Z O.O. realizująca projekty budowlane związane ze wznoszeniem budynków zatrudni Inżyniera budowy / Kierownika robót budowlanych.
Miejsce pracy: Włocławek i okolice

Zakres obowiązków
• koordynacja robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
• nadzór nad jakością i terminowością oraz bezpieczeństwem realizowanych robót
• organizacja placu budowy, współpraca z podwykonawcami i dostawcami
• przedmiary i obmiary powykonawcze
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Wymagania
• umiejętność organizacji pracy swojej i podwykonawców
• znajomość prawa budowlanego
• odpowiedzialność, zaangażowanie, kultura osobista
• prawo jazdy kat. B
• wykształcenie wyższe budowlane
• mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
• uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń będą dodatkowym atutem

Oferujemy
• dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B w firmie budowlanej
• ciekawa i rozwojowa praca
• zdobycie doświadczenia
• samochód służbowy, telefon, laptop

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: @

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)