IT Product Analyst / Analityk IT

Soulab
  • Lublin, lubelskie

Informatyk

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział produktowy we wdrażaniu spójnych rozwiązań do systemu HRappka.pl.
Do twoich zadań należeć będzie:

- Opracowywanie wymagań produktu i zarządzanie nimi
- Określanie wymagań biznesowych, współpraca z Klientami
- Analiza wpływu zmian na procesy i funkcje systemu
- Doskonalenie systemu HRappka poprzez czuwanie nad jakością i użytecznością oprogramowania oraz komunikacją systemu z użytkownikami
- Testowanie aplikacji

Oferujemy

- Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
- Kartę Multisport
- Elastyczne godziny pracy
- Pracę w młodym, miłym, niekorporacyjnym środowisku
- Możliwość nauki i rozwoju
- Wyjścia i wyjazdy integracyjne
- Biuro w ścisłym centrum miasta

Wymagania stanowiska

Oczekujemy:

- Znajomości procesu opracowywania wymagań produktowych
- Zdolności analizy danych i wyciągania wniosków
- Zrozumienia procesów biznesowych i umiejętności dostosowania analiz do potrzeb firmy
- Zdolności współpracy z zespołem produktowym i interesariuszami biznesowymi
- Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów związanych z systemami informatycznymi
- Kreatywności - zdolności do podejścia do problemów w nowatorski sposób

Mile widziane:

- Znajomość Jira
- Doświadczenie w kadrach i płacach (HR)
- Zainteresowanie użytecznością (UX)
- Doświadczenie w testach manualnych aplikacji
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)