Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.03.2024

Specjalista ds. Pozyskiwania Dotacji Unijnych

  • Nowa Wieś, kujawsko-pomorskie pow. włocławski

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Specjalista ds. Pozyskiwania Dotacji Unijnych na Termomodernizację Domów Jednorodzinnych

Firma: EMKA DOFINANSOWANIA Sp. z o.o.

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie

Stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Dotacji Unijnych

Nasza misją jest wspieranie właścicieli nieruchomości w procesie uzyskiwania środków finansowych na poprawę efektywności energetycznej swoich domów.

Co nas wyróżnia:

W Emka Dofinansowania cenimy sobie współpracę, chęć niesienia pomocy oraz skuteczność. Dzięki naszym projektom setki rodzin z Polski zwiększyły efektywność energetyczną o 100%, korzystając ze środków z Unii Europejskiej. Wierzymy, że sumienna praca pozwala tworzyć niesamowite rzeczy, jednocześnie gwarantując uczciwe wynagrodzenie. Jeśli czujesz, że Emka to miejsce dla Ciebie, napisz do nas.

Wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na

otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez

oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych

Zakres obowiązków

Obowiązki: Poszukujemy doradcy, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie osób kwalifikujących się do Programu wedle sprawdzonego procesu.

Obowiązki:

1. Pozyskiwanie beneficjentów kwalifikujących się do Programu „Czyste Powietrze”,

2. Kompletowanie niezbędnej dokumentacji,

3. Koordynowanie projektu z audytorem energetycznym oraz działem realizacji.

4. Pomoc we wdrażaniu kampanii marketingowych.

Wymagania

1. Prawo jazdy kat. B

2. Pełną dyspozycyjność.

3. Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne.

Mile widziane doświadczenie w realizowaniu projektów z Programu „Czyste Powietrze”

Oferujemy

1. Wynagrodzenie oparte o podstawę (2 000zł netto) oraz system prowizyjny (8 000 zł – 16 000 zł).

2. Samochód służbowy wraz z kartą paliwową.

3. Dofinansowania do benefitów.

  • Administratorem danych osobowych jest EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o. 87-162 Nowa Wieś Promowa 1A, NIP: 8792753103. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EMKA DOFINANSOWANIA sp. z o.o. 87-162 Nowa Wieś Promowa 1A, NIP: 8792753103 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.