Pracownik do spraw rekrutacji I zatrudnienia cudzoziemców

HR Work Poland Sp. z o.o.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa zlecenie

OBOWIĄZKI:
1) Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w tym poszukiwanie kandydatów do pracy oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych;
2) Prowadzenie czynności związanych z procesami legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców a także monitorowanie statusu legalności pracowników podczas całego okresu zatrudnienia;
3) Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców.

WYMAGANIA:
1) Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
2) Umiejętności komunikacyjne;
3) Dobra organizacja pracy własnej;
4) Biegła wiedza języka polskiego a także rosyjskiego albo ukraińskiego;
5) Podstawowe umiejętności związane z obsługą komputera.

Miłe wiedziane doświadczenie w zakresie rekrutacji i zatrudnienia oraz wiedza prepisow dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Język angielski będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy elastyczny grafik pracy w trybie hybrydowym. Ze względu na to rozważamy kandydatów z innych miast Kujawsko-Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego województw.

Chętnych osób prosimy dzwonić po wysłaniu CV na maila @
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)