ATVteam.pl

Specjalista ds. sprzedaży pojazdów ATV i UTV

  • Szynkielew, łódzkie pow. pabianicki
  • 4 000-30 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Specjalista ds. Sprzedaży

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Prężnie działający autoryzowany dealer marki Polaris rekrutuje na stanowisko: DORADCA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW NOWYCH.

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednia sprzedaż pojazdów dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku salonu dealerskiego oraz marki,
    • Analiza potrzeb Klientów i przygotowywanie ofert handlowych,
    • Sprzedaż akcesoriów związanych z doposażeniem pojazdów,
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych i jakościowych,
    • Wsparcie przy doborze odpowiedniej formy finansowania zakupu pojazdu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy),
    • Uczestnictwo w eventach branżowych i reprezentowanie na nich marki,
    • Dbałość o poprawne dokumentowanie transakcji

    Wymagania

    • Wysoki poziom kultury osobistej i obsługi Klienta
    • Chęć osiągania wysokich wyników sprzedażowych,
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
    • Kreatywność w działaniu
    • Sumienność i zaangażowanie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy

    • Stałe wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny program premiowy
    • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
    • Pakiet szkoleń sprzedażowych
      • Wyjazdy integracyjne pojazdami Polaris
      • Możliwość zakupu pojazdów Polaris na preferencyjnych warunkach
      • Możliwość zatrudnienia na kontrakcie B2B lub umowę o pracę.
      • Podstawę plus premię od sprzedaży. Ty decydujesz ile zarobisz. Sky is the limit

      Miejsce pracy: Szynkielew koło Łodzi
      DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAM'U!

      • Administratorem danych osobowych jest ATVteam.pl, 93-350 Łódź, ul. Ustronna 45, NIP: 7282398542. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
      • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATVteam.pl, 93-350 Łódź, ul. Ustronna 45, NIP: 7282398542 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
      Dodana
      Wygasa (za 4 dni)