• Złoty Stok, dolnośląskie pow. ząbkowicki

Webmaster

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Oczekiwania:
    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    Znajomość języków programowania: Wordpress, HTML, CSS, JavaScript.
    Umiejętność pracy z systemami CMS.
    Znajomość narzędzi do analizy ruchu na stronie (np. Google Analytics).
    Kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty.
    Umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: PRACA DO USTALENIA Z PRACODAWCĄ
    Premie za realizację celów i dodatkowe bonusy.
    Pracę w modelu hybrydowym (część pracy zdalnej, część w biurze).
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)