Specjalista ds. kadr i płac

Biuro Rachunkowe Justyna Lesiuk
  • Płock, mazowieckie

Umowa o pracę

Biuro Rachunkowe – Justyna Lesiuk z siedzibą w Płocku przy al. Kobylińskiego 30B zatrudni Specjalistę ds. kadr i płac z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:
• prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;
• naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;
• rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich itp.;
• rozliczanie świadczeń dodatkowych (m.in. ubezpieczenia grupowe, bony);
• sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych ZUS, PIT, PFRON;
• prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy;
• prowadzenie akt osobowych;
• przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z regulacjami RODO;
• sporządzanie i wysyłanie dokumentacji przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS PUE (m.in. Z-3, ZAS-12, US-3).

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie;
• praktyczna znajomość zagadnień prawa pacy, przepisów ZUS, PDOF, PFRON;
• odpowiedzialność, dokładność, terminowość oraz dobra organizacja czasu pracy;
• umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu.

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe kierunkowe;
• doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac w biurze rachunkowym;
• praktyczna znajomość programu Gratyfikant Nexo oraz MS Excel.

Oferujemy

• stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
• pracę z profesjonalnym zespołem;
• szkolenia i kursy;
• miła atmosfera oraz wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe wymagania.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)