Majster Robót Bitumicznych S19

Aldesa Polska
  • Korczyna, podkarpackie pow. krośnieński

Inżynier

Umowa o pracę

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

Aktualnie na projekt budowy drogi S19 Iskrzynia poszukujemy Majstra Robót Bitumicznych

Majster Robót WMB - S19

Oczekiwania:
-min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku majstra robót bitumicznych
-wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego min. średnie,
-prawo jazy kat. B,
-umiejętność kierowania poległym zespołem.

Zadania:
-organizacja i nadzór robót bitumicznych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym,
-zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie,
-nadzór nad pracą brygad, kontrola jakości wykonywanych prac,
-bieżąca analiza postępu prac.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)

Podobne oferty pracy