Speacjalista ds. pozyskiwania leadów

  • Opole, opolskie

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku - 2 lata,
    Umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
    Profesjonalizm i nastawienie na sukces sprzedażowy.dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
    obsługa pakietu Office (Word, Excel, Outlook), samodzielność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
    kultura osobista, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy
    Mile widziane: Doświadczenie w sprzedaży usług związanych z nośnikami energii (energia elektryczna, ciepło, gaz)
    Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
    Doświadczenie w sprzedaży z sektora energii elektrycznej poparte sukcesami
    Znajomość systemów CRM
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: premia od pozyskanego klienta
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)