• Boreczno, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Inne wymagania: Oczekujemy: Biegłej znajomości języka angielskiego, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenia w branży meblowej mile widziane, wykształcenia minimum średniego, dobrej znajomości Ms Office - Exel, umiejętności zarządzania czasem i ustalania priorytetów, komunikatywności, otwartości i umiejętności negocjacyjnych w kontaktach z klientem. Możliwość realizacji własnych pomysłów, samodzielność w działaniu, szkolenia produktowe i rozwój kompetencji sprzedażowych, uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych, pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)