Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Betoniarz zbrojarz - monter systemów szalunkowych

Wolf System Sp. z o.o.
  • Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Opis stanowiska:

Wykonywanie na polskich budowach prac przy zbiornikach i silosach żelbetowych (zbrojenie, szalowanie, betonowanie, montowanie elementów stalowych itp.).

Wymagania

- dyspozycyjność do wykonywania zadań na terenie całego kraju;
- prawo jazdy kat. B;
- mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej.

Oferujemy

• zatrudnienie od zaraz, pracę pewną i stałą;
• wynagrodzenie godzinowe, premię uznaniową i motywacyjną;
• dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach, wczasy pod gruszą, premię świąteczną, bony żywieniowe;
• dodatek za rozłąkę - finansowanie noclegów pracowniczych;
• transport na budowy w obszarze całej Polski;
• możliwość skorzystania z pożyczki z zakładowego funduszu socjalnego;
• dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie;
• podnoszenie kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia pracownicze;
• profesjonalne narzędzia robocze i niezbędny firmowy ubiór;
• coroczne spotkania wśród pracowników - imprezy integracyjne z rodzinami itp.