Elektromechanik

Lide Sp. z o.o.
  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Inżynier

Umowa o pracę

Elektromechanik - magazyn wysokiego składowania.

Twoje zadania:

konserwacja, naprawy i przeglądy maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych;

zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji;

prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Wymagania

umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych;

znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego;

uprawnienia SEP 1kV.

Oferujemy

umowę o pracę,

wynagrodzenie od 8000zł;

pracę w systemie - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni pracy i dwa dni wolne);

benefity: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci; dofinansowanie do wypoczynku; karta MultiSport; grupowe ubezpieczenie na życie; prywatna opieka medyczna;

jasną ścieżka kariery, kursy i szkolenia.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zainteresowany/a? Zapraszamy do aplikowania!

Bardzo chętnie skontaktujemy się z Tobą, omówimy ofertę i odpowiemy na Twoje pytania.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Nas, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Lide Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Wojska Polskiego 49/3 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)