AE Favorite Group Sp. z o.o.

Personel sprzątający

  • Niemcy zagranica

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Łączymy pracę z pasją. Jesli szukasz pracy, ktora będzie dla Ciebie wyzwaniem i da Ci możliwość rozwoju, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy polską Agencją Pośrednictwa Pracy działającą w kraju i na terenie Niemiec. Posiadamy 20- letnie doświadczenie w branży Wellness. Dzięki temu możemy z sukcesem połączyć polskie doświadczenie z niemiecką jakością. Szukamy ludzi z pasją, którzy potrafią inspirować innych pozytywną energią. Dla których praca z drugim człowiekiem to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność. W naszej firmie talent i ambicja znajdują sprzyjające warunki do rozwoju.

Zakres obowiązków

• Sprzątanie pokoi gościnnych i terenów ogólnodostępnych obiektu
• Uzupełnianie środków czystości i elementów wyposażenia pokoi
• Praca zmianowa, również w weekendy

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Wysoka kultura osobista i dyskrecja
• Pozytywne nastawienie do pracy fizycznej
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Możliwość zakwaterowania
• Pracę w zaangażowanym i wspierającym się zespole

  • Administratorem danych osobowych jest AE Favorite Group Sp. z o.o. 68-200 Żary Podchorążych 9A, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AE Favorite Group Sp. z o.o. 68-200 Żary Podchorążych 9A, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)