Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Rejestratorka medyczna

NZOZ Twój Lekarz Sp. z o.o.
  • Kobierzyce, dolnośląskie pow. wrocławski

Inny

Umowa o pracę

NZOZ "Twój Lekarz" Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny, zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. Jesteśmy przychodnią stawiającą na jakość świadczonych usług medycznych. Poszukujemy osób chcących tworzyć z nami zespół, któremu bliskie są wartości skupiające się na najważniejszych potrzebach pacjenta. Od wielu lat skutecznie działamy na terenie gminy Kobierzyce i we Wrocławiu.

W związku z intensywnym rozwojem przychodni aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: specjalista ds. rejestracji medycznej.

Miejsce pracy: Wrocław / gmina Kobierzyce - zgodnie z rejonem działalności Twój Lekarz.

Twój zakres obowiązków

Kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów, w tym m.in. rejestracja pacjentów, przygotowywanie i wydawanie dokumentacji medycznej, skierowań, recept.

Komunikacja z pacjentami w razie potrzeby w celu uzyskania brakujących informacji medycznych.

Dbanie o poufność danych medycznych pacjentów i przestrzeganie zasad dotyczących ochrony prywatności.

Współpraca z zespołem medycznym, w tym lekarzami, pielęgniarkami i innymi pracownikami medycznymi.

Zapewnienie prawidłowej archiwizacji dokumentów medycznych.

Przestrzeganie aktualnych przepisów i procedur związanych z rejestracją medyczną, w tym przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym, podatkami i prawnymi wymaganiami.

Wsparcie w przygotowaniu raportów medycznych i statystycznych.

Obsługa kasy fiskalnej.

Ciągłe doskonalenie jakości obsługi pacjenta oraz podnoszenie kompetencji własnych.

Nasze wymagania

Wykształcenie min. średnie (warunek konieczny),

Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży usług (w tym usług medycznych mile widziane).

Prawo jazdy kat. B – gotowość do przemieszczania się własnym samochodem pomiędzy przychodniami NZOZ Twój Lekarz w gminie Kobierzyce i we Wrocławiu w godzinach pracy - warunek konieczny.

Biegła znajomość obsługi komputera (w tym Word, Excel) i urządzeń biurowych.

Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, dokładność, opanowanie.

Gotowość do przyjęcia obowiązujących zasad w zakresie wizerunku zawodowego.

Samodzielność i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych zadań oraz zdolności organizacyjne.

Wysoka motywacja do współpracy w zespole.

Umiejętność pracy z dużą ilością informacji, szybkość reakcji.

Podzielność uwagi, umiejętność wykonywania kilku czynności jednocześnie.

Kompetencje społeczne (komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, życzliwość, empatia).

Dyspozycyjność do pracy w równoważnym systemie czasu pracy pn-pt 7:30 - 20:00, sb. 9-16.

Oferujemy

Komfortowe warunki pracy,

Nowoczesny i intuicyjny program komputerowy do obsługi pacjentów oraz wsparcie techniczne zespołu IT w godzinach pracy,

Elastyczny grafik i miłą atmosferę.

Zapraszamy do wysyłania swoich CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna na stronie internetowej Twój Lekarz w zakładce RODO.