Sklep The House of Cheese Stara Papienia

The House of Cheese
  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pow. piaseczyński

Kasjer

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków_:
-Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży
-Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminale płatnicze
-Zdolności interpersonalne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
Nasze wymagania:
-Obsługa klientów w sklepie, udzielanie informacji na temat towarów, udzielanie porad i pomocy w wyborze produktów
-Przyjmowanie towarów od dostawców i rozpakowywanie ich
-Układanie towarów na półkach, dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz o dostępność towarów dla klientów
-Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności od klientów, wydawanie reszty
-Kontrola stanu kasy, rozliczanie się z utargu na koniec zmiany
-Obsługa terminali płatniczych
-Przygotowywanie paragonów i faktur sprzedażowych
-Monitorowanie terminów ważności towarów i dbanie o ich rotację
-Przygotowywanie zamówień towarów u dostawców
-Prowadzenie ewidencji sprzedaży i innych dokumentów związanych z działalnością sklepu
-Monitorowanie stanów magazynowych i zgłaszanie potrzeby uzupełnienia towarów
-Współpraca z innymi pracownikami sklepu w celu utrzymania wysokiej jakości obsługi klienta
-Reklamacja towarów i obsługa zwrotów
-Dbanie o czystość i porządek na terenie sklepu
-Wypełnianie obowiązków według procedur i standardów firmy.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)