Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024

Księgowa/Księgowy

Mobilny HR Ewa Gradys
  • Chrzanów, małopolskie pow. chrzanowski

Księgowy

Umowa o pracę

Lokalizacja: Chrzanów

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i ich kompletnością,
• Kontrola i księgowanie dokumentów,
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań,
• Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
• Potwierdzanie sald dostawców i klientów,
• Rejestr i księgowanie środków trwałych,
• Księgowanie różnic kursowych oraz wycena należności i zobowiązań.

Wymagania

• Wyższe wykształcenie ekonomiczne,
• Minimum rok- 2 lata doświadczenia w księgowości,
• Praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości, • Mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics AX.

Oferujemy

- Pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u firmie,
- System szkoleń podstawowych oraz pełne wdrożenie do pracy,
- Pracę od poniedziałku do piątku – start między 7:00 a 9:00 w biurze firmy w Chrzanowie,
- Jasno określoną ścieżkę kariery z możliwością awansu i rozwoju,
- Atrakcyjny system premiowy,
- Dofinansowanie karty Multisport, wczasy pod gruszą, bony Sodexo,
prywatną opiekę medyczną.

Etapy rekrutacji:

I. etap przesłanie CV na adres: @
II. etap rozmowa telefoniczna
III. rozmowa kwalifikacyjna z Klientem i decyzja.

Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią: