Asystentka stomatologiczna

Ewa Abramowicz Medicus Clinic
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Inny

Umowa o pracę

Medicus Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna, która specjalizuje się w dziedzinach stomatologii takich jak protetyka, chirurgia, implantologia, endodoncja. Nasza klinika znajduję się w Słupsku. W związku z dynamicznym rozwojem kliniki poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka Stomatologiczna.

zakres obowiązków:

Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy

Przygotowanie pacjenta do zabiegów stomatologicznych

Samodzielne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce)

Dbanie o sprzęt

Opieka nad Pacjentem w trakcie zabiegów

Nasze wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia na w/w stanowisku

Wysoka kultura osobista,

Miła aparycja,

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub znajomość innego języka obcego w stopniu komunikatywnym,

Punktualność,

Dyspozycyjność,

Umiejętność organizowania czasu pracy,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)