Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2024
  • Źródła, dolnośląskie pow. średzki

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Zakres obowiązków

  • obsługa programów: Auto-Cad, Excel, ERP, CRM wprowadzanie danych,
  • weryfikacja i analiza dokumentacji projektowej otrzymanej od Klienta,
  • określanie parametrów do wyceny,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • kontakt z Klientem,
  • aktualizacja oraz monitorowanie portfela zapytań ofertowych,
  • nadzór nad obiegiem informacji, dokumentacji i korespondencji,
  • opracowywanie niezbędnych raportów, zestawień, prezentacji,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • dobra znajomość programu Excel
  • obsługa programów typu 2d/3d CAD,
  • dokładność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy oraz zarządzania czasem,
  • punktualność,
  • zaangażowanie, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata / napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • upominki okazjonalne
  • Administratorem danych osobowych jest WPBM „MÓJ DOM” S.A. MD Prefabrykacja Oddział w Źródłach 55-330 Miękinia Stalowa 5, Źródła, NIP: 8971169740. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WPBM „MÓJ DOM” S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.