Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2024
  • Źródła, dolnośląskie pow. średzki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Zakres obowiązków

  • załadunek oraz rozładunek elementów betonowych (prefabrykaty),
  • wydawanie produktów zgodnie z wytycznymi
  • kontrola oraz inwentaryzacja stanów magazynowych,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • raportowanie.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego – UDT,
  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego - UDT,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży budowlanej (doświadczenie w prefabrykacji mile widziane),
  • prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność,
  • umiejętność pracy zespołowej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy na II zmiany.

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, pakiet socjalny,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,
  • możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata / napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • upominki okazjonalne
  • Administratorem danych osobowych jest WPBM „MÓJ DOM” S.A. MD Prefabrykacja Oddział w Źródłach 55-330 Miękinia Stalowa 5, Źródła, NIP: 8971169740. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WPBM „MÓJ DOM” S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.