Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Rejestratorka medyczna

Ewa Abramowicz
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
• Bieżąca oraz telefoniczna obsługa Pacjenta
• Obsługa drukarki fiskalnej i aplikacji komputerowych
• Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
• Przygotowywanie dokumentacji Pacjentów
• Dbanie o pozytywny wizerunek Placówki
• Stała współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym
• Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku Rejestratorki Medycznej min. 1 rok
• Praca w systemie dwuzmianowym
• Umiejętność obsługi drukarki fiskalnej
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• Sumienność, odpowiedzialność, schludność i punktualność
• Szybki przyswajanie nowej wiedzy, podzielność uwagi
• Dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych

Oferujemy

• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Niezbędne narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV poprzez aplikację