• Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Kasjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe,wyższe (w tym licencjat),średnie ogólnokształcące,średnie branżowe,zasadnicze zawodowe,pomaturalne/policealne,średnie zawodowe,średnie zawodowe 4-letnie
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe. Wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, mile widziane umiejętności związane z obsługą stanowiska mięsnego, mile widziane doświadczenie w handlu. Praca na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00 i 13:45-21:45. Zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia zatrudnienia na czas określony. Praca w Bochnui, ul. Krakowskie Przemieście 19 lub Bochnia, ul. Brzeska 44 lub Bochnia ul. Murowianka 17. Możliwość zatrudnienia od zaraz.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)