Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Menedżer Szkoły Językowej - Szkoła Językowa Online, Słubice

Szkoła językowa online
  • Słubice, lubuskie pow. słubicki

Nauczyciel

Umowa o pracę

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu w Słubicach poszukujemy kompetentnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Menedżera Szkoły Językowej.

Obowiązki:

Współpraca z lektorami w celu zapewnienia skutecznej realizacji kursów językowych.
Nadzór nad działem obsługi klienta, zapewniając wysoką jakość usług.
Prowadzenie procesu rekrutacji nowych lektorów.
Weryfikacja i ocena pracy lektorów.
Wprowadzanie nowych kursów do oferty szkoły.
Kontrola realizacji celów sprzedażowych.
Aktywna współpraca z działami marketingu i sprzedaży.
Organizacja i prowadzenie zebrań zespołowych.

Wymagania

Wysokie umiejętności interpersonalne i poczucie odpowiedzialności.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.
Umiejętność priorytetyzacji zadań.
Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.
Doświadczenie na stanowisku menedżerskim lub jako kierownik (preferowane doświadczenie w branży edukacyjnej).
Doświadczenie w szkole językowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Dynamiczną pracę w młodym, inspirującym zespole.
Godziny pracy (8:00-16:00).
Umowę o pracę (7500 PLN brutto/mc) lub kontrakt B2B (10 000 PLN brutto/mc).
Szkolenia rozwijające umiejętności i kompetencje.
Wyjazdy firmowe i prywatne ubezpieczenie na życie.
Premie za realizację celów sprzedażowych.
Praca w Słubicach

Aplikacja:
Wyślij swoje CV na adres @ z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. W temacie wiadomości wpisz: "Menedżer szkoły językowej". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.