PRACUJ OD ZARAZ // BIURO W SAMYM CENTRUM OPOLA

Zuzanna
  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Szukamy osób, które chcą podjąć pracę od zaraz!

Firma marketingowa, która chce przeszkolić osoby od podstaw.

Nasza praca to miejsce, w którym łączymy świetne zarobki z niepowtarzalną atmosferą oraz elastyczną ścieżką rozwoju!

O FIRMIE:
Od lat działamy na Polskim rynku - współpracujemy z klientem biznesowym.

Nasza firma prowadzi biura w największych miastach w Polsce - więc będziesz częścią dużego projektu!

TWOJE OBOWIĄZKI:
-Obsługa klienta biznesowego
-Uzupełnianie dokumentów i raportów
-Reprezentowanie firmy
-Współpraca z innymi działami naszej firmy

WYMAGANIA:
-Komunikatywność
-Dyspozycyjność, punktualność
-Chęć do nauki, zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju
-Pozytywne nastawienie :)

OFERUJEMY:
-Stabilne zatrudnienie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pełen pakiet szkoleń - od pierwszego dnia pracy
-Wsparcie na każdym etapie pracy
-Praca w młodym i zgranym zespole
-Możliwość prowadzenia nowego biura po odpowiednim szkoleniu przez Managera
-Biuro w centrum Opola

Chcesz nas lepiej poznać ?
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)