Mechanik samochodów osobowych

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Szamotuły, wielkopolskie pow. szamotulski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: 3 lata doświadczenie zawodowe,mile widziane prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania:
    - przyjmowanie i przygotowywanie samochodów osobowych
    do diagnostyki,
    - wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych
    samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek,
    - interpretowanie wyników i ocenianie stanu technicznego
    samochodów osobowych,
    - dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów
    osobowych,
    - wykonywanie demontażu, przeprowadzanie weryfikacji oraz
    dobieranie części zamiennych do wymiany,
    - wymienianie uszkodzonych zespołów i podzespołów
    - wykonywanie konserwacji zespołów i podzespołów
    - ocenianie jakości wykonywanej naprawy i jej wyceny.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)