Pracownik myjni samochodowej

Tomasz Bartoń
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Cupra - zaprasza do współpracy
osoby chętne rozpocząć pracę na stanowisku: Pracownik myjni w autoryzowanym salonie
samochodowym w Lublinie.

Oferujemy Tobie:

• Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji (umowa o pracę)
• Wynagrodzenie zasadnicze + premię
• Praca od poniedziałku do piątku
• Zniżki na usługi i produkty firmowe
• Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka (do 18 r.ż.)
• Pracę w profesjonalnym zespole, pewność zatrudnienia
• Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych, sportowych i integracyjnych firmy

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowanie i mycie pojazdów nowych i używanych
• Mycie samochodów po usłudze serwisowej
• Pielęgnacja samochodów na salonach
• Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań
• Obsługa myjni automatycznej

Nasze wymagania:

• Prawo jazdy kat. B
• Chęć do pracy i zaangażowanie
• Samodzielność, dokładność oraz systematyczność
• Umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub myjni

CV PROSZĘ WYSYŁAĆ NA
adres e-mailowy @

W razie pytań – zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)