Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Specjalista / Specjalistka HR ds. wsparcia biznesu

B.D. Art Sp. z o.o.
  • Małkinia Górna, mazowieckie pow. ostrowski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, grupa Kingfisher i Leroy Merlin. Ponadto nasze produkty są dystrybuowane przez platformę Amazon w 28 krajach Europy i Stanach Zjednoczonych.

Obecnie, do naszego biura, mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:
Specjalista/ka HR ds. wsparcia biznesu
Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Zakres obowiązków:

• Współpraca z Zarządem Spółki przy tworzeniu strategii personalnej firmy.
• Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy użyciu różnych metod w dotarciu do kandydatów na wszystkie stanowiska w strukturze firmy z naciskiem na role w obszarze produkcji.
• Współpraca z managerami zlecającymi rekrutacje i doradzanie im w zakresie doboru odpowiednich metod rekrutacyjnych.
• Opracowanie i implementacja strategicznych działań związanych z onboardingiem, employer brandingowych oraz utrzymaniem pracowników.
• Nadzór nad budżetem działu rekrutacji.
• Opracowanie i wdrożenie oraz koordynacja procedury Poleceń Pracowniczych.
• Realizacja dodatkowych projektów z obszaru miękkiego HR związanych z realizacją celów biznesowych ( w tym m.in. wdrożenie i nadzór nad procesem cyklicznej oceny pracowników oraz badaniami i ankietami, planowanie działań rozwojowych pracowników i zwiększanie ich motywacji; analityka HR-owa; tworzenie procedur HR-owych)
• Prawidłowy przebieg procesu offboardingowego (w tym prowadzenie exit interview).
• Monitorowanie zmian zachodzących na rynku pracy, nowości branżowych w zakresie narzędzi i rozwiązań HR-owych.

Wymagania

• Min. 3 letniego doświadczenia w realizacji działań na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjno-handlowym lub w agencji doradztwa personalnego.
• Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).
• Samodzielność, inicjatywa oraz postawa proaktywna.
• Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne.
• Umiejętność budowania relacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji
• Umiejętność ustalania priorytetów.
• Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków.
• Mile widziana znajomość narzędzi informatycznych do zarządzania zasobami ludzkimi.
• Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie)
• Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów)
• Karty Multisport i dodatkowe ubezpieczenie NW

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Sp. z o.o. z siedzibą w Małkini Górnej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie informujemy o dobrowolności podania danych osobowych, jednak ich podanie jest niezbędne do udziału w rekrutacji oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia.