SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Deimic
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pracownik działu handlowego
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Szukasz miejsca na dłużej, chcesz dołączyć do zgranego zespołu, który będzie doceniał
wkład Twojej pracy i kreatywne pomysły? Lubisz rozmawiać z ludźmi i bez problemu
poruszasz się po Internecie? Dobrze trafiłeś! Deimic szuka brakującego ogniwa do
zespołu. Jeśli skupiasz się na rozwiązaniu, a nie na problemie, jesteś komunikatywny i
ambitny, lubisz wyzwania, to szukamy właśnie Ciebie! Nie masz doświadczenia? Nie ma
sprawy, chętnie dzielimy się wiedzą. Ze swojej strony oferujemy zarobki adekwatne do
zaangażowania, pracę w przyjaznym zespole. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta daj
się poznać! Prosimy o dodanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Deimic Sp. z o.o. w celu prowadzenia
rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Zakres obowiązków
• Bieżący kontakt z klientem
• Odpowiadanie na zapytania ofertowe
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
• Polecanie odpowiednich partnerów klientom końcowym
• Przekazywanie ustaleń do kierownika działu

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie
• Biegła znajomość j. polskiego i dobra znajomość j.niemieckiego lub angielskiego
• Ambitny, Otwarty , energiczny otwarty na naukę i nowe doświadczenia
• Nastawiony na rozwiązanie problemu
• Sumienny
• Odpowiedzialny

Oferta
• Wynagrodzenie podstawowe od 3500 do 7000 zł brutto – w zależności od zakresu
obowiązków i umiejętności, pełny etat na czas nieokreślony, dodatkowo oferujemy
prowizje od sprzedaży
• Doskonałe know-how i doświadczenie w zakresie smart home
• Praca w młodym i prężnie rozwijającym się zespole
• Elastyczne godziny pracy
Dodana
Wygasa (dzisiaj)