• Radom, mazowieckie

Rzeźnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Inne wymagania: doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym
    predyspozycje do pracy fizycznej głównie stojącej
    chęć nabycia fachowych umiejętności od doświadczonych pracowników zakładu

    stabilną pracę na pełen etat lub część etatu (do wyboru) w dużej, dynamicznie rozwijającej się najstarszej masarni w Radomiu
    przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
    pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne
    niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
    środki ochrony indywidualnej
    możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    codzienne obiady na stołówce pracowniczej
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę tymczasową (min. 1 miesiąc, max. 18 miesięcy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)