Konstruktor mechanik

Vibroson Łódź Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Inżynier

Umowa o pracę

Wymagania i umiejętności:

- wykształcenie wyższe techniczne-mechaniczne,

- praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu maszyn przepływowych,

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

- znajomość obsługi oprogramowania AutoCad, Inventor,

- znajomość obsługi oprogramowania biurowego Microsoft Office

- znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

- udział w sporządzaniu dokumentacji ofertowej, przetargowej

- przygotowanie dokumentacji technicznej i jakościowej,

- nadzór nad realizacją zleceń,

- współpraca z działem zaopatrzenia i produkcji w ramach realizowanych zleceń,

- kontakt z kontrahentami,

Mile widziane będą:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- możliwość realizacji ciekawych, nieseryjnych projektów

- przyjazną atmosferę w pracy,
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)