Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Commercial Site Assistant

Syncreon Logistics Sp. z o.o.
  • Żary, lubuskie pow. żarski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

syncreon jest dostawcą specjalistycznych usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej i technologicznej. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw dla osiągnięcia maksymalnej elastyczności i sprawności, które umożliwiają naszym Klientom osiągnąć najwyższą wydajność w ich działalności. Nasz odział w Żarach zajmuje się między innymi produkcją kartridży do drukarek laserowych oraz naprawą i serwisem sprzętu elektronicznego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary

Zakres obowiązków:

• Wspieranie w obowiązkach służbowych grupy pracowników SG&A i Operations Director

• Nadzorowanie harmonogramów pracy

• Koordynacja i organizacja podróży służbowych

• Nadzór nad dokumentacją pracowniczą, w szczególności formularzami delegacji i uzgodnieniami

• Prowadzenie rejestrów i dokumentacji

• Ogólne obowiązki administracyjne, takie jak archiwizacja, skanowanie dokumentów, faksowanie

• Zarządzanie korespondencją

• Współpraca z innymi działami w firmie

• Organizowanie spotkań firmowych

• Wsparcie administracyjne i komunikacyjne w firmie

Wymagania

• Wykształcenie w dziedzinie administracji/logistyki/produkcji lub pokrewnej

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, organizacyjne

• Umiejętności analityczne oraz kreatywne podejście do powierzonych zadań

• Inicjatywa, samodzielność i gotowość do podejmowania wyzwań

• Zdolność adaptacji/elastyczność – otwartość na zmiany oraz znaczną różnorodność w miejscu pracy

• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

• Pracę w systemie jednozmianowym

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Bezpłatną opiekę medyczną LUX MED

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko (Commercial Site Assistant). Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami