Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Specjalista ds. podatkowo - księgowych

PHU Lubinpex sp. z o.o.
  • Lubin, dolnośląskie pow. lubiński

Księgowy

Umowa o pracę

PHU "Lubinpex" sp. z o.o. zatrudni do Działu Księgowości pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PODATKOWO - KSIĘGOWYCH

Zakres obowiązków:
- ustalanie przychodów i kosztów podatkowych oraz odliczeń od podatku dochodowego od osób prawnych
- rozliczanie raportów magazynowo - kasowych obrotu surowców i towarów z placówek gastronomiczno - handlowych
- kontrola raportów pod względem formalnym i rachunkowym
- prowadzenie ewidencji rozliczeń ww. raportów
- analiza kont księgowych
- dekretowanie faktur zakupu
- w zakresie inwentaryzacji – weryfikacja arkuszy spisowych, ostateczne rozliczanie

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
- doświadczenie na stanowisku obejmującym podobny zakres obowiązków min. 5 lat
- znajomość ustawy o rachunkowości
- znajomość zagadnień dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych
- znajomość zagadnień dotyczących podatku od towarów i usług
- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- skrupulatności i dokładność
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia wiedzy

Mile widziane:
- znajomość prowadzenia ewidencji w zakresie podatków lokalnych, sporządzanie deklaracji w zakresie podatku od nieruchomości oraz prawa wieczystego użytkowania gruntów
- znajomość sprawozdawczości wg. MSR
- umiejętność obsługi systemu informatycznego Microsoft Dynamics Axapta

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- pakiet dodatków płacowych
- opiekę medyczną
- pakiety sportowe
- PPE