Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Sprzątanie

DPClean
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Firma sprzątająca poszukuje osób do utrzymania czystości budynków oraz terenów zewnętrznych na terenie Świnoujścia.
Podstawowe obowiązki:
• utrzymanie czystości terenów utwardzonych, zamiatanie, zbieranie śmieci, papierków�
• dbanie o porządek wokół i wewnątrz altan śmietnikowych�
• opróżnianie koszy na śmieci�
• usuwanie chwastów z chodników�
• w okresie zimowym: odśnieżanie, zbijanie sopli, posypywanie solą/piaskiem chodników i/lub dróg wewnątrzosiedlowych�
• Mycie klatek, usuwanie pajęczyn, mycie barierek/poręczy, zamiatanie, porządkowanie piwnic�
• Sprzątanie interwencyjne�
• Doraźne prace (np. wywieszanie i zdejmowanie flag na święta państwowe)�

Wymagania


• dyspozycyjność do pracy w godzinach 6-14�
• umiejętność pracy bez ciągłego nadzoru�
• zdolność do raportowania wykonanych prac�
• mile widziane doświadczenie�
Rodzaj współpracy i umowa do wyboru przez pracownika.

Kontakt telefoniczny
Powrót do listy ofert

Podobne oferty pracy