Inżynier Elektronik

Flow Expert Sp. z o.o.
  • Sulejówek, mazowieckie pow. miński

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Flow Expert Sp. z o.o. od kilku lat działa na rynku w branży urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jesteśmy serwisem oraz dystrybutorem przepływomierzy marki Siemens oraz prowadzimy serwis przepływomierzy marki Sonix. Wykonujemy między innymi naprawy i instalacje urządzeń, wykonujemy diagnostykę i weryfikację przyrządów zarówno w warunkach warsztatowych, jak i w miejscu instalacji.

W związku z rozwojem firmy oraz realizacją projektu B+R - dotyczącego opracowania innowacyjnego, zdalnego rozwiązania diagnostycznego dla aparatury kontrolno-pomiarowej - współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej, poszukujemy pracownika na stanowisko: inżynier elektronik.

Twój zakres obowiązków:
-projektowanie układów elektronicznych
-implementowanie i uruchamianie oprogramowania układów FPGA
-tworzenie oraz rozwijanie testów modułów
-udział w procesie uruchamiania układów elektronicznych
-tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla opracowanych w projekcie rozwiązań

Nasze wymagania
-wykształcenie wyższe techniczne; kierunek: informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne
-co najmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu urządzeń poparte zrealizowanymi projektami
-dobra znajomość języka C/C++
-umiejętność posługiwania się środowiskami uruchomieniowymi IDE: Microchip Studio, Segger Embedded Studio, CCStudio
-praktyczna znajomość tworzenia opisu i symulacji układów w języku Verilog
-umiejętność pisania testów jednostkowych/integracyjnych
-umiejętność dokumentowania stworzonych w wyniku projektu rozwiązań
-znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy:
-gwarantowane zatrudnienie na okres 15 miesięcy z możliwością późniejszego przedłużenia współpracy
-stałe godziny pracy (pn.- czw.: 8-16, pt.: 8-15)
-pracę w nowo tworzonym biurze w Sulejówku
-służbowy telefon oraz laptop
-prywatny pakiet medyczny
-umowę o pracę na pełen etat
-atrakcyjne wynagrodzenie
-przyjazną atmosfera w pracy
-szerokie możliwości rozwoju
-niezależność i samodzielność w realizowaniu zadań

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FLOW EXPERT sp. z o.o. z siedzibą w: Kormoranów 5A, 05-070 Sulejówek (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)