Specjalista/ Młodszy Specjalista ds. E-commerce

Domarex.pl
  • Częstochowa, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Jesteśmy jednym z wiodących producentów Tekstyliów domowych, ogrodowych i dekoracji w Polsce. Tworzymy zgrany zespół współpracowników, dążących do wspólnego celu. Prowadzimy kanał hurtowy i współpracujemy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i za granicą, oraz działamy w szeroko pojętym E-commerce, gdzie potrzebujemy Twojego wsparcia!

Poszukujemy pasjonatów i/lub osób z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

· dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

· zaangażowanie i pomysłowość

· rozwinięte umiejętności analityczne i organizatorskie, a przede wszystkim poczucie estetyki

· administracja i rozwój sklepu internetowego

· działania marketingowe, dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

· podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego, Kreatywność

· doświadczenie na podobnym stanowisku

· szybkość działania i fajne efekty pracy

· umiejętność pracy zespołowej

· umiejętność ustalania priorytetów i realizowanie kilku zadań równolegle (czasem tak bywa, ważne, by się nie poddawać )

· gotowość do pracy stacjonarnej

· znajomość oprogramowania: Baselinker, Subiekt GT

· praktyczna znajomość platform sprzedażowych – Amazon, Erli, Emag

Mile widziane:

doświadczenie w e-commerce w sektorze B2B lub/i B2C

umiejętność wyszukiwania informacji

pożądane doświadczenie ze sklepami internetowymi SHOPER lub podobnych jako Admin

doświadczenie. z wystawianiem aukcji na platformach Marketplace

To oferujemy:

· dowolną formę współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, współpracy B2B, inne)

· możliwość wdrażania swoich pomysłów w dziale,

· rabat pracowniczy na wszystkie produkty firmy!

· dużą otwartość oraz wsparcie doświadczonego zespołu

· umowę o pracę na pełen etat (po okresie próbnym)

· pracę w regularnych godzinach 8:00 – 16:00 (poniedziałek – piątek)

· pracę w trybie stacjonarnym (odpowiednio wyposażone stanowisko pracy)

· wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu

· pracę w zgranym zespole, w tylko pozytywnej atmosferze

Zapraszamy już teraz wszystkich zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria do przesyłania CV ze zdjęciem w tym serwisie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)