Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Kosztorysant budowlany

DRO-MAR
  • Skaryszew, mazowieckie pow. radomski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Kosztorysant.
Zakres obowiązków:
analizowanie dokumentacji projektowej,
dokonywanie wycen w oparciu o dokumentację,
współpraca z działami firmy, dostawcami,
kontakt z podwykonawcami i kompletowanie ofert,
kalkulowanie zysku
rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,

Wymagania

wykształcenie wyższe budowlane,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych,
dobra znajomość programu NORMA
otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
samodzielność i systematyczność,
praktyczna umiejętności usługi Office,
analityczny umysł,
rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

Oferujemy

zatrudnienie na Umowę o pracę, na pełny etat,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
stabilną pracę w zgranym zespole.