Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Specjalista ds. pozyskiwania klientów (usługi HR)

HR Partner
  • Poznań, wielkopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która realizuje rekrutacje end to end i dbamy o najmniejszy szczegół w trakcie procesu. Naszą misją jest, aby być o krok przed oczekiwaniami zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Pasja do rekrutacji i zaangażowanie w tworzenie połączeń pomiędzy pracodawcami a pracownikami, to nasza główna motywacja.

Chcemy dotrzeć do nowych klientów, którzy potrzebują wsparcia w zatrudnieniu pracowników. Dlatego jeśli potrafisz przechodzić przez obiekcje klientów, uważasz, że kluczowe w sprzedaży jest zadawanie właściwych pytań i rozwiązywanie problemów klienta, wiesz co to B.A.N.T, stawiasz na jakość, a nie ilość zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy!

Lokalizacja biura: Poznań, ul. 27 Grudnia 7

Jakie zadania czekają na Ciebie u nas?
* Aktywnie poszukasz klientów i nawiążesz z nimi kontakt: cold mailing, linkedin, cold calling etc.
* Stworzysz unikatowe oferty, dostosowane do różnych grup klientów
* Przeprowadzisz wstępne rozmowy weryfikujące klienta
* Będziesz regularne utrzymywać kontakt z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań
* Zadbasz o customer expirience na każdym etapie
* Będziesz łącznikiem naszej firmy z potencjalnymi klientami, proponując rozwiązania
* Będziesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszych procesów

Czego oczekujemy od Ciebie?
* Minimum 2- letniego doświadczenia w sprzedaży w B2B, sprzedaż relacyjna
* Doświadczenia w przeprowadzaniu spotkań z klientami online i bezpośrednich
* Płynnego poruszania się w systemach CRM - mile widziany Livespace
* Swobodnej komunikacji w języku angielskim zarówno w piśmie jak i mowie
* Wykształcenia wyższego
* Sprawnego poruszania się na Linkedin
mile widziane:
* Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży usług HR-owych
* Zainteresowanie obszarem SEO, marketingu

Co oferujemy:
* Zadaniowy tryb pracy, jesteśmy nastawieni na jakość, nie ilość
* Zatrudnienie na podstawie B2B bądź umowy zlecenie
* Elastyczne godziny pracy, możesz rozpocząć pracę między 7:00 a 9:00
* Niezbędne narzędzia pracy, również do użytku prywatnego
* Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej Lux- Med
* Jeśli nie jesteś z Poznania pracę w systemie home office
* Jeśli jednak wybierzesz pracę hybrydową to przestronne biuro (dużo zieleni, ergonomiczne biurko, wygodne krzesło i pyszna kawusia z ekspresu)
* Pracę w kameralnej atmosferze, gdzie Twoje zdanie jest ważne

Proces rekrutacji:
1. Wyślij CV i list motywacyjny, chcemy Cię bliżej poznać (dowolna forma).
2. 30 minutowe spotkanie online, porozmawiajmy o oczekiwania oraz wartościach.
3. Zaprosimy Cię na 1,5-godzinne spotkanie do biura.
4. Witamy w zespole :)

*na którymś z etapów będziemy chciały sprawdzić Twoje referencje i przeprowadzić weryfikację językową

KRAZ: 18692