Specjalista ds. zamówień publicznych

SPZOZ Warszawa-Ursynów
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Wymagania niezbędne:
1. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz praw publicznych,
2. niekaralność sądowa za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
3. wykształcenie wyższe: prawnicze, ekonomiczne, administracyjne,
4. co najmniej 3 letni staż pracy w dziale zamówień publicznych.

Wymagania dodatkowe:
1. znajomość problematyki zamówień publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki udzielania zamówień publicznych przez podmioty lecznicze po stronie zamawiającego
2. znajomość ustawy – prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy,
3. znajomość wprowadzonych zmian w sferze zamówień publicznych (elektronizacja zamówień),
4. znajomość prawa cywilnego i handlowego w zakresie umożliwiającym przygotowywanie umów,
5. znajomość pakietu Ms Office (w szczególności aplikacji Excel)
6. samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy, rzetelność
7. dyplom lub studia podyplomowe na kierunku zamówienia publiczne będą dodatkowym atutem
8. umiejętność bezkonfliktowej i twórczej pracy w zespole,
9. zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia ,
10. inicjatywa w podejmowaniu decyzji, dynamika i aktywność w działaniu

Zakres obowiązków:
1. przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o zamówienie publiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami – powszechnymi i wewnętrznymi (regulamin udzielania zamówień),
2. przygotowywanie zapytań ofertowych,
3. opracowywanie projektów umów na usługi, dostawy i roboty budowlane oraz uzyskanie wymaganych opinii ,
4. prowadzenie dokumentacji postępowania i archiwizowanie dokumentacji z zakończonych postępowań ,
5. bieżąca aktualizacja rejestrów prowadzonych przez dział zamówień publicznych,
6. przygotowywanie wymaganych zestawień i statystyk dotyczących prowadzonych postępowań i udzielonych zamówień,
7. przygotowywanie danych do sprawozdań i kontroli,
8. współpraca z komórkami wnioskującymi w zakresie przygotowywania postępowań przetargowych,
9. współtworzenie i stosowanie się do regulaminów, procedur i zarządzeń dot. zamówień publicznych

Oferujemy

1. pracę w stabilnej firmie
2. zatrudnienie po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
3. praca w systemie jednozmianowym,
4. atrakcyjne ubezpieczenie grupowe w wariantach do wyboru,
5. dużą samodzielność
6. możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
7. podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)